• Deutsch
 • English

Klienti a reference

Děkuji všem svým klientům, kteří vložili důvěru do mých služeb. Každý klient je pro mě výzvou a zároveň potěšením. Společně dokážeme najít a rozvinout váš mentální potenciál.
"Michaela je špičková profesionálka a dle mých zkušeností je TOP ve svém oboru. Měl jsem tu možnost se zúčastnit 2 seminářů v projektu Brilliant Brain, které patřily k tomu nejlepšímu, co jsem kdy absolvoval. Řadu praktických poznatků z těchto seminářů dodnes aplikuji jak v profesním tak i soukromém životě. Za zmínku stojí i její kniha Úspěšná paměť, která mě namotivovala poznat Michaelu osobně a tak jsem mohl i zažít její naprosto perfektní přednášky a praktická mentální cvičení."
Jan Kratochvíl
Portfolio Leasing Manager ve společnosti BHS Real Estate Fund
"S Michaelou Karsten jsem se několikrát profesně setkal a absolvoval její seminář zaměřený na rozvoj paměťových dovedností. Málokdy během své 20+ leté kariéry jsem měl možnost pracovat s lektorem či lektorkou, která by dokázala takto skvěle vést výuku a zároveň svým profesionálním vystupováním, vizáží a rozsahem vědomostí všechny přítomné naprosto okouzlit. Michaela Karsten patří z mého pohledu mezi lektorskou špičku, která snese ta nejpřísnější kritéria a to i v rámci mezinárodního porovnání."
Michal Kankrlík
Obchodní ředitel a místopředseda představenstva Ivitera a.s.
"Michaela patří ke špičkám ve svém oboru. Jako vynikající paměťová expertka a zároveň empatická a lidská lektorka, která své výjimečné schopnosti trénovat paměť předává s radostí a efektivně svým posluchačkám a posluchačům. Je pro mě velkou ctí, že jsem směl s Michaelou spolupracovat na projektu Brillant Brain a od té doby rozvíjet naše přátelství."
Daniel Šmíd
Lektor a speaker, etiketa
"Michaelu jsem poznal jako skvělého jazykového analytika, učitele a odborníka přes paměťové dovednosti v ramci Brillant Brain týmu. Zaujalo mě její profesionalní vystupování a přitom velmi lidské a poutavé předávání znalostí. Vřele doporučuji poznat způsob práce paní Michaely, díky ní jsem si začal víc rozumět s jazykem, ve kterém pracuji a víc vím sám o sobě, a to není vůbec málo!"
Petr Klouda
QMS Valmiera Glass Group
"Velmi mě těší, že jsem měl možnost Michaelu poznat a bylo mi ctí, že naše společnost byla první na českém trhu, kterou se spoluprací oslovila. Od té doby jsme společně realizovali nespočet kurzů a spolupráce bezvadně funguje dodnes, i v "oranžových barvách" Skupiny ČEZ. Svědčí o tom ohlasy mých kolegů: "Perfektní! Profesionální, naprosto nadšená jsem byla." / "Lektorka byla vynikající, na vysoké odborné úrovni, dokázala motivovat a aktivizovat účastníky během celého dne." / "Velká využitelnost v dennodenní praxi a běžném životě." Děkuji za to a budu se těšit na spolupráci v dalším roce."
Michal Sedláček
Specialista rozvoje lidských zdrojů – senior, ČEZ a.s.
 • "Tréninky Brilantní paměti, které jsme s Michaelou realizovali v Sazce, byly vždy rychle zaplněny a odezva na ně nadmíru pozitivní. Všichni ocenili výborné téma, obsah a techniky, které si nacvičili. A především pozitivně hodnotili Michaelu jako lektorku, která umí perfektně téma vysvětlit, je velkou odbornicí na paměť a uchvátila i předvedením náročné paměťové techniky. Svým příjemným vystupováním a věnováním se účastníkům naplno, patří mezi právem vyhledávané lektory."
  HR Zdeňka Böhmová
  SAZKA a.s., Training & Development /
 • "S Michaelou Karsten spolupracujeme už od roku 2011 a zaznamenáváme na jejich
  kurzech průměrné hodnocení 1,09 (škála 1-5), což mluví samo za sebe. Michaela Karsten je výrazná a velmi zajímavá osobnost od které se budete mít možnost mnoho naučit."
  Tomáš Petrův
  Head of Content & Marketing, Top Vision s.r.o.
 • "V Greysone sme organizovali už tri 2 - dňové workshopy na tému Cesta k výbornej pamäti s p. Michaelaou Karsten a vždy máme od zamestnancov výborný feedback. Okrem toho, že je expert v pamäťových technikách, je to veľmi príjemná lektorka, ktorá svoje pozitívne naladenie dokázala preniesť i na nás. Workshop bol pripravený na vysokej úrovni, v interaktívnej forme a v primeranom tempe. Budeme sa tešiť na ďalšie."
  Mária Môstková
  HR Generalist / IT Recruiter, Greyson
 • "Za členy Rotary klubu RC Brno bych rád poděkoval paní Karsten za velmi inspirativní přednášku s názvem „Co dokáže lidská paměť“. Hravou formou jste nás seznámila se světem lidské paměti a s možnostmi, jak ji zdokonalit. S ohledem na covidovou situaci proběhla přednáška v on-line formě, nicméně ani tato forma přenosu informací na zajímavosti a závažnosti tohoto tématu neubrala. Za náš klub bych Vám rád sdělil přání našich členů setkat se s Vámi osobně, jen jak to bude možné."
  Vladimír Kolařík
  RC Brno City
 • "Když jsme se dostali do situace, kdy nás každodenní pracovní stereotyp natolik vyčerpával, že naše výkonnost začínala klesat, věděli jsme, že potřebujeme poradit, jak to změnit. Paní Míša Karsten pro nás byla jednoznačná volba na základě našich zkušeností s touto výjimečnou osobou. Semináře nás doslova nakoply k tomu, začít dělat věci efektivněji a s radostí díky skvělým praktickým tipům, jak v praxi využívat paměťové metody a techniky. Školení doporučuji všem manažerům, vedoucím pracovníkům, ale také lidem, kteří potřebují při své práci dostat ze svého mozku maximum."
  Jiřina Grycová
  HR specialista, Shimano Czech Republic, s.r.o.
 • "Michaely semináře v sobě kombinují praktický nácvik s širším kontextem. Nejen, že přispějí k zlepšení kognitivních dovedností, ale řeknou hodně i o fungovaní nás samých. Radost, že se i v zralém věku stále můžeme učit novým věcem, je tim nejlepším motivačním faktorem, který si naši zaměstnanci ze setkaní s Michaelou odnesli a který lze elegantně přenést do dalších oblastí jejich každodenní práce. "
  Pavel Pospíšil
  Training and Deelopment & Capability Coach, Roche Pharma, Czech Republic

Spolupracuji a podporuji:

Média:

Máte zájem o spolupráci?

Věřím, že najdeme společný cíl.
Kontaktujte mě
crossmenu