Aktuálně nabízím tato témata přednášek:

Co dokáže lidská paměť

Jak posílit krátkodobou paměť a jak si uložit informace v mozku na dlouhou dobu? Které mentální schopnosti jsou nezbytné v procesu učení? Jak se učí světoví šampioni? Které paměťové techniky existují? To a ještě více se dozvíte na přednášce, která patří mezi nejžádanější.
Mám zájem o tuto přednášku

Paměťové tipy od světové šampionky

Aktivujte svůj mozek, aby pracoval pro vás. Jak souvisí emoce s pamětí? Jak můžete využít spánek k učení? Co potřebuje váš mozek, aby se uměl plně soustředit? Jak správně zacházet s učebním materiálem? Ukážu vám ty nejlepší tipy, které můžete ihned aplikovat do praxe a využít ve svůj prospěch.
Mám zájem o tuto přednášku

Na zapomínání očkování není

Kdy se můžete spolehnout na svou paměť? Jak dosáhnete maximální koncentrace? A jaká je první pomoc při blackoutu? Kromě odpovědí na tyto otázky vás provedu zábavným paměťovým a koncentračním cvičením. Společně odhalíme přínos a možnosti využití mentálního tréninku. Díky tomu pochopíte, jaká vám přinese pozitiva.
Mám zájem o tuto přednášku

Vaši klienti si vás budou pamatovat

Naučím vás jednoduché a přitom efektivní techniky, jak si zapamatovat jména osob, odborné pojmy, neznámé výrazy, cizojazyčná slovíčka i číselná data. Dozvíte se, jak se připravit na online meeting, prodejní i pracovní pohovor, osobní jednání a prezentaci tak, abyste zazářili.
Mám zájem o tuto přednášku
crossmenu